YURT BRANDA TAŞIMA TORBALARI KALİTELİ ÜRÜNLER UYGUN FİYATLAR İMALATÇI FİRMA Yurt Branda Tekstil Taşıma Torbaları - BRANDAÇUVAL.COM
  • Tel 0212 433 26 66
  • Email : bilgi@yurtbranda.com

Yurt Branda Tekstil Taşıma Torbaları

Yurt Branda Tekstil Taşıma Torbaları

Tekstil Taşıma Torbalarının Özellikleri Ve Avantajları

 

Günümüzde tekstil sektöründe ulaşılan yüksek üretim kapasitesi, bu alanda bazı ürünlere olan ihtiyacı meydana getirdi. Bunlardan biri olan tekstil taşıma torbası firmalarda üretim aşamasında olan ürünlerin bir yerden başka bir yere nakledilirken korunmasına, güvenle taşınmasına yardımcı olmaktadır. Bu torbalar sayesinde kumaşlar veya farklı işlemlerden geçirilmek üzere başka firmalara aktarılması gereken ürünler, çevresel faktörlerden etkilenmeden, kolayca taşınabilmektedir.

 

Tekstil Taşıma Torbası Nedir?

 

Pratik kullanımlı bir ürün olan tekstil taşıma torbası tekstil sektöründe hizmet veren firmaların sıklıkla tercih ettiği bir malzemedir. Tekstil firmaları, giyim ürünlerinin üretim aşamalarında bazen farklı firmalardan veya kendilerine ait olan farklı merkezlerden yardım alabilirler. Örneğin kot pantolon üretiminde kot kumaşların yıkanma, taşlanma gibi işlemlerden geçirilmesi, çeşitli giyim ürünlerine ait kumaşların kesilmesi, kesilen kumaşların daha profesyonel dikim makinelerinin bulunduğu bir işletmede dikilmesi gibi aşamalar bulunmaktadır. Bu aşamalar arasında kumaşlar tekstil taşıma torbası sayesinde rahatlıkla taşınabilir. Genellikle bu amaca hizmet eden branda taşıma torbası ürünlerinin diğer birçok kullanım alanı bulunmaktadır.

 

Dayanıklı ve yüksek kaliteli olan branda taşıma torbası kumaşların veya giysilerin taşınması sırasında dış etkenlerden olumsuz etkilenmeyecekleri biçimde tasarlanmıştır. Sağlam olan bu torbalar, kulplara sahiptir. Bu kulplar, torbanın rahatlıkla taşınmasına imkan sunacak şekilde yerleştirilmiştir.

 

Branda Taşıma Torbaları Hangi Alanlarla Kullanılmaktadır?

 

Tekstil üretiminde kullanılan kumaşların ve giyim ürünlerinin hassas niteliklere sahip olması, bunların müşteriye ulaşacakları ana kadar herhangi bir kir ve lekeyle karşılaşmamasının istenmesi, branda taşıma torbası ürünlerine duyulan ihtiyacı ortaya çıkarmaktadır. Bu torbalarla penye kumaşlardan üretilen giyim eşyaları, kotlar, triko giyim ürünleri, kolayca taşınabilir. Ayrıca perde üretiminde bulunan firmalar, koltuk örtüsü üretenler de bu torbaları kullanmaktadır.

 

Ancak bu torbaların tek kullanım alanı tekstil değildir. Üstün performansa sahip olan konfeksiyon taşıma torbasi ayakkabı üreticileri tarafından da sıkça tercih edilmektedir. Bilindiği üzere ayakkabı üretiminde de farklı aşamalar bulunmaktadır. Bu aşamalar yine tekstil ürünlerinde olduğu gibi farklı tesislerde gerçekleştirilebilir. Bunun sağlanması adına yapılan taşıma işlemlerinde konfeksiyon taşıma torbasi kullanılmaktadır.

 

Tekstil ve ayakkabı üreticileri için kurtarıcı bir ürün olarak kabul edilen konfeksiyon taşıma torbasi bu amacının dışında taşınma işleminde de kullanılmaktadır. Ev ve ofis gibi yaşam alanlarının taşınması sırasında taşınan eşyaların zarar görmeden nakledilmesi, branda torba ürünleriyle pratik bir biçimde sağlanmaktadır. Buradan hareketle  branda taşıma çuvali ürünleri çeşitli hizmetlerde bulunan nakliye firmaları tarafından da güvenle tercih edilebilir. Torbaların dayanıklı olması, belli kapasitedeki ağırlıklara kadar kolayca taşıma niteliği, ev ve ofis ortamında kullanılan bazı eşyaların kolay, hızlı ve güvenli olarak taşınabilmesine yardımcı olmaktadır. Nakliye firmaları sahip oldukları branda torba çeşitleri ile yaşam alanlarındaki eşyaları kısa sürede toparlayarak, sorunsuzca taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

 

 Tekstil Taşıma Torbalarının Özellikleri

 

Bu torbaların en faydalı özelliği, tek kullanımlık olmamasıdır. Yani bir kez satın alınan bir branda torba ürünü uzun süre boyunca hiçbir bozulmaya uğramadan kullanıma olanak vermektedir. Bu torbalar çeşitli ebatlara ve kullanım amacına göre farklı özelliklere sahiptir. Standart olarak adlandırılan bir tekstil torbası 1 metre yüksekliğe sahiptir. Bu standart tekstil torbası 40×50 cm boyutlarında tasarlanmaktadır. Ayrıca ağız çevresi de 180 cm olarak belirlenmektedir. Bu boyutlardaki bir torba, içerisine çok sayıda ürünün sığdırılması ve basitçe taşınması için yeterli olmaktadır.

 

Ancak söz konusu olan yüksek kaliteli tekstil taşıma torbası çeşitlerinin, bir de brode olarak adlandırılan türleri mevcuttur. Brode torbalar, genellikle perde üreticilerinin tercih ettiği ürünlerdir. Perdelerin çok daha büyük ve geniş yer kaplayan ürünler olduğu hesaba katılarak tasarlanan bu torbaların ebatları standart tekstil torbası ürünlerinden çok daha geniştir. Bunların yüksekliği 125 santimetre olarak belirlenmiştir. 60×60 ebatlarına sahip olan bu torbaların ağız çevresi ise, 240 santimetredir.

 

Dayanıklı malzemeler kullanılarak elde edilen branda torba çeşitleri ağız, orta ve taban kısımları dahil olmak üzere, çift kat branda içermektedir. Takviye kollarına sahip olan torbalar, yüksek işlevli olarak desteklenmektedir. Bu yapılan işlemler,  tekstil taşıma çuvalı ürününün taşıma esnasında dayanıklılığını artırmayı hedeflemektedir. Bir tekstil taşıma çuvalı üretiminde yine mukavemeti arttırmak adına uygulanan takviye kolonları, dört sıra dikiş ile sağlam hale getirilir. Dikim esnasında 30 numara kot ipi kullanılmaktadır.

 

Firmaya Özel Tekstil Taşıma Torbası Üretimi

 

Firmamızın sizler için özenle üretip satışa sunduğu tekstil torbaları, istenildiği takdirde firmaya özel olarak da tasarlanabilir. Hayli uygun tekstil taşıma torbası fiyatları üzerinden hazırlanarak size ulaştırılan bu ürünlerin üzerinde firmamıza ait logoların yerleştirilmesi veya istenilen ibarelerin yer alması mümkündür. Ayrıca söz konusu olan ürünlerin çeşitli renk seçenekleri de bulunmaktadır. Kullanılan renkler, torbaların içine yerleştirilen ürünlerin karışmaması açısından kolaylık sağlamaktadır. Bu özel üretim sırasında, istendiği takdirde torbaların üzerine numara sırası da eklenebilmektedir. Yapılan bu çalışmalar, torbalarla taşınan ürünlerin daha pratik, hızlı, hataya imkan vermeyecek halde taşınmasına yardımcı olmaktadır. Sizlere bu kolaylıkları sağlayan firmaya özel branda taşıma torbası fiyatları ürünün boyutları, üretildiği malzeme gibi farklıklar göz önüne alınarak belirlenmektedir.

 

 Tekstil Taşıma Torbalarının Garantisi ve Fiyatları

 

Firmamız tarafından özenle imal edilen tekstil taşıma çuvalı ürünleri 2 yıllık bir garanti ile size sunulmaktadır. Bu zaman zarfından branda taşıma çuvali kullanımında herhangi bir bozulma ve sorun oluşursa, bunların tamir garantisi firmamız tarafından size verilmektedir. Ancak ürünler arasında görebileceğiniz klasik naylon şeklinde tasarlanan ürünler garanti kapsamında değildir. Bu ürünler kullanım amaçlarına göre birinci ve ikinci kalite olarak ayrılmaktadır. Garanti kapsamında olan ürünler birinci kalitedeki ürünlerdir.

 

Piyasada bulunan en sağlam ve kaliteli branda kumaşlardan üretilen branda taşıma çuvali aynı zamanda sizlere en uygun fiyat aralığı üzerinden satışa sunulmaktadır. Ürünlerin işlevleri, dayanıklılığı ve kalitesi gözden geçirildiği zaman branda taşıma torbası fiyatları hayli büyük avantajlara sahiptir. Firmamızın bizzat üretiminde bulunduğu branda taşıma torbası fiyatları ürünlerin boyutlarına ve niteliklerine göre farklılıklar göstermektedir.

 

Standart tekstil taşıma torbası fiyatları ürünün ebatları daha küçük olduğundan daha düşük ücretlerle satışa sunulmaktadır. Bunun dışında brode olarak adlandırılan daha geniş ebatlardaki tekstil taşıma torbası fiyatları biraz daha yüksek bir fiyata sahiptir. Ancak genel olarak  tekstil taşıma torbası fiyatları hakkında detaylı bilgiler almak, ürün siparişinde bulunmak ve ürünleri niteliklerine ilişkin daha geniş bilgiler edinmek isteyenler bizimle iletişim kurabilirler.